اعطای نمایندگی فروش

شروع فعالیت فروشگاه فجر ایرانیان™ در تمام استان های کشور به وسیله اعطای نمایندگی فروش شعب فیزیکی و سالن های فروش مجازی

اگر علاقه و صلاحیت لازم را در جهت دریافت و اداره نمایندگی فروش این مرکز تجاری هوشمند را دارا هستید، این بخش را دنبال نمایید...
mobile
سیستم هوشمند ثبت درخواست همکاری
فجر ایرانیان™

رسم چشم انداز دقیق همکاری

همکاری در زمینه اعطای نمایندگی ، نیاز به مطالعات و بررسی دقیق منطقه و کارشناسی مکان احداث از نظر نیاز سنجی و تعیین ماهیت شعب فروشگاه خواهد داشت. در این صورت ضرورت احداث شعب از لحاظ ماهیت (فیزیکی و مجازی) و تعداد در مناطق استان مورد نظر مشخص خواهد شد. کارشناسان بخش توسعه ، تمام اقدامات لازم را در جهت بررسی و رسم چشم انداز های اقتصادی طرح پس از دریافت پیشنهاد الکترونیکی شما و پیش از احداث و بهره برداری از نمایندگی ، انجام خواهند داد.

آنالیز و بررسی چشم انداز
نشان شعب فیزیکی فروشگاه فجر ایرانیان

احداث شعب فیزیکی

در صورت نیاز منطقه به شعب فیزیکی فروشگاه ، مانند مناطق آزاد و پر رفت و آمد توریستی و مناطقی که وسعت آن نسبت به جمعیت منطقه ، بیشتر باشد این شعب احداث خواهد شد. این شعب برای احداث دارای شرایط ویژه بوده که در فرم هوشمند به آنها اشاره کامل خواهد شد. در این مشارکت ، تامین زمین و بنای فروشگاه بر عهده نماینده و تامین کالا و سایر امکانات برعهده شرکت خواهد بود. همچنین استاندارد های مورد نیاز احداث این شعب برای بنای پیشنهادی در فرم هوشمند ارائه خواهد شد.

%۴۹ مشارکت
قرارداد ۵ ساله

برنامه ریزی بلند مدت

احداث سالن های فروش مجازی

فروشگاه مجازی بیشتر مناسب مناطق شهری پر رفت و آمد و مناطقی که وسعت آن نسبت به جمعیتش کوچکتر باشد ، خواهد بود. ایجاد سبک نوین عرضه کالا با کمتر از یک سوم هزینه احداث شعب فیزیکی ، عدم محدودیت زمانی و انعطاف پذیری فوق العاده ، از ویژگی های این مشارکت به شمار می آید. عدم وجود شرایط پیچیده و دشوار و همچنین پر هزینه برای احداث سالن های فروش مجازی ، به این نوع همکاری ارزش ویژه ای از لحاظ اقتصادی ، بخشیده است. در این مشارکت تامین مکان سالن فروش بر عهده نماینده و تامین کالا و تضمین فروش مجازی بر عهده شرکت خواهد بود.

%۳۹ مشارکت

قرارداد ۱ ساله
احداث و بهره برداری فوری
نشان فروشگاه اینترنتی فجر ایرانیان

ارزش های ویژه همکاری

چشم انداز و آینده مشخص

در این همکاری ، به دلیل ساختار قوی و پیشرفته بکار رفته در زیرساخت های نهادی و کلیات طرح ، امکان پیش بینی تمام قسمت های مربوطه به تفکیک و به صورت کاملاً واضح وجود خواهد داشت.

دسترسی آسان و ویژه

شهروندان هر منطقه به واسطه سیاست ها و راهکار های بکار رفته ، نهایت دسترسی را از نظر زمانی و مکانی ، به کسب و کار شما خواهند داشت. این بار از همیشه بیشتر دیده خواهید شد.

توسعه فروشگاه هوشمند

با این همکاری ، امکان توسعه فروشگاه هوشمند و استفاده شهروندان محترم استان مورد نظر از خدمات و کالاهای ویژه فروشگاه ، فراهم خواهد شد. ما همیشه به این موضوع می اندیشیم که استفاده از تکنولوژی و خدمات نوین ، به تمام شهروندان و تمام استان های کشور تعلق خواهد داشت.

سیستم یک پارچه

از بابت اداره امور در روند فعالیت فروشگاه ، کمترین نگرانی وجود نخواهد داشت. سیستم های هوشمند و یکپارچه تمام امور را کنترل و هدایت خواهند کرد. مدیریت آسان کسب و کار از ویژگی های این طرح توسعه به شمار خواهد آمد.

قرارداد های ایمن

به واسطه قرارداد های مدت دار و محکم از بابت قوانین حامی هر دو طرف قرارداد، در کنار قانون کلی باقی ماندن مالکیت بنای مورد همکاری ، برای نماینده ؛ این همکاری از ایمن ترین مشارکت های موجود در کشور به شمار می آید.

دریافت تمیز حق مشارکت

حقوق نماینده در این همکاری همیشه محفوظ خواهد بود. به دلیل یکپارچگی سیستم های حسابداری پیشرفته قرار گرفته در دل سیستم هوشمند فروشگاهی موجود ، حق مشارکت به صورت خودکار در سررسید مشخص شده زمان قرارداد ، به حساب نماینده واریز خواهد شد.

© کپی رایت :
در نمایه (آیکون) شهرها ، از طرح شهر های ایران موجود در همگردی استفاده شده است. همایت معنوی از این کسب و کار و همچنین همکاری با همگردی در برنامه ریزی های شرکت قرار دارد.

ورود به فرم هوشمند ثبت درخواست همکاری