- زمستان ۱۳۹۹ -

همکاری با تولیدکنندگان و صاحبان مشاغل

عرضه محصولات

عرضه محصولات شما در یکی از بزرگترین شبکه های توزیع مجازی کشور با کمترین مرز جغرافیایی و محدودیت زمانی به سبک نوین و پخش مویرگی با بیشترین سطح دسترسی برای مصرف کنندگان.

بهینه سازی

انجام بهینه سازی های مهندسی شده به منظور عرضه محصولات شما با کمترین هزینه ممکن و در نتیجه ارائه محصولات شما به صورت مستقیم به مصرف کننده با نازلترین قیمت ممکن در کل بازار کشور.

بازاریابی نوین

سبک نوین بازاریابی هوشمند به واسطه انجام مطالعات دقیق و تخصصی گزارشات ثبت شده سیستم فروشگاهی ، در اختیار شما قرار خواهد گرفت که بدون شک باعث پیشرفت کل سیستم خواهد بود.

برنامه مشخص

با وجود سیستم های پیشرفته در ساختار این فروشگاه مجازی ، تمام فعالیت ها برنامه های اجرایی آینده ، از پیش تعین شده و برنامه ریزی شده اند و نیاز آینده و حرکت روبه جلو کاملاً مشخص خواهد بود.

عرضه الکترونیکی محصولات

اگر شما هم به عنوان یک تولیدکننده به عرضه محصولات خود به بهینه ترین شکل ممکن در یک بازار وسیع الکترونیکی ، بدون مرزهای جغرافیایی ، بدون محدودیت زمانی و به صورت کاملاً مستقیم می اندیشید؛ ما این امکان را برای شما فراهم نمودیم تا کالای شما در کنار برجسته ترین محصولات ، به مصرف کنندگان ارائه شود. هم اکنون با معرفی خود و محصولات خود در فرم الکترونیکی هوشمند ، به جمع همکاران تولید کننده ما بپیوندید.

فروشگاه اینترنتی در اختیار تولیدکنندگان

ارائه گزارشات ارزشمند

تکنولوژی منحصر به فرد بکار رفته در ساختار این فروشگاه ، حاصل تلاش شبانه روزی متخصصین برنامه نویسی و بزرگان علم حسابداری و مارکتینگ بوده و باعث به وجود آمدن یک مجموعه فوق هوشمند با امکان ثبت دقیق نوسانات بازار و روند فعالیت آن، شده است.

آنالیز و بررسی بازار هدف برای تولیدکنندگان

کنترل فروش

مدیران با تجربه و همگام با علم روز دنیا ، همواره در تلاش برای جمع آوری اطلاعات و بازخورد های اجتماعی از بازار هدف خود بوده و خواهند بود. به پاس همکاری با این فروشگاه، سیستم کنترل ویژه فروش مختص شما در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 

همکاری با صاحبان مشاغل

این فروشگاه در قالب یک فروشگاه اینترنتی تعاونی و دانش بنیان ، قابلیت گسترده در زمینه همکاری با صاحبان مشاغل و عرضه کنندگان کالا ، خورده فروشان و مراکز پخش عمده کالا را در دستور کار و فعالیت خود قرار داده است. اگر شما نیز در یکی از گروه‌های شغلی ذکر شده فعالیت دارید ، می‌توانید با معرفی خود و کسب و کار خود از طریق فرم هوشمند همکاری ، اقدام به عرضه کالا و محصولات خود در این فروشگاه اینترنتی نمایید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تغییر روش زندگی افراد ، نیاز به فعالیت در دنیای مجازی بیشتر از هر زمان دیگر در بین کسب و کارهای مختلف احساس خواهد شد.

با توجه به این که تبدیل کسب و کار فیزیکی به نوع مجازی ، علاوه بر صرف زمان نیازمند هزینه های مضاعف نیز خواهد بود؛ به منظور سهولت شما عزیزان این قابلیت ویژه همکاری در این فروشگاه اینترنتی در دسترس شما قرار گرفته تا بتوانید کالا و محصولات خود را با بیشترین دسترسی مکانی و به صورت شبانه روزی و کمترین کارمزد ممکن (۲%) به کاربران خود عرضه نمایید.

نکته مهم: در زمان شیوع بیماری ویروسی COVID-19 و طرح ویژه همدلی و همبستگی ، تا اطلاع ثانوی مقدار کارمزد همکاری با صاحبان مشاغل به (۰%) تغییر داده شده و شما می‌توانید بدون کسر کارمزد کالای خود را در این فروشگاه عرضه نمایید…

فروشگاه نوین و مجازی در اختیار تولیدکنندگان

با استفاده از امکانات موجود و همکاری متقابل با یکدیگر می توانیم ، کالا های با کیفیت را به بهینه ترین و مناسب ترین قیمت در اختیار شهروندان گرامی قرار داده و در جهت ارتقاء سطح خدمات در جامعه گام برداریم.

همکاری با تولیدکنندگان در زمینه عرضه محصولات

اینجا می تواند نقطه شروع باشد...

با تکمیل فرم همکاری مخصوص تولیدکنندگان ، کالای شما در این بازار هوشمند ارائه شده و از سایر خدمات ما نیز بهره مند خواهید شد.

کارمزد متعارف

کالای شما به علاوه مالیات و عوارض قانونی ، تنها با کارمزد کم و متعارف تعاونی به شهروندان ارائه خواهد شد

عرضه هدفمند

کالای شما پس از یک دوره عرضه و مطالعات بازخورد آن ، کاملاً به صورت هدفمند به تفکیک مناطق هدف ، عرضه خواهند شد

فروش بالا

ما همیشه به کارمزد های کم و بهینه سازی ارتقاء سطح کیفی خدمات می اندیشیم که خود باعث تیراژ بالا در فروش خواهد بود