- پاییز ۱۳۹۸ -

همکاری با تولیدکنندگان ملی

عرضه محصولات

عرضه محصولات شما در یکی از بزرگترین شبکه های توزیع مجازی کشور با کمترین مرز جغرافیایی و محدودیت زمانی به سبک نوین و پخش مویرگی با بیشترین سطح دسترسی برای مصرف کنندگان.

بهینه سازی

انجام بهینه سازی های مهندسی شده به منظور عرضه محصولات شما با کمترین هزینه ممکن و در نتیجه ارائه محصولات شما به صورت مستقیم به مصرف کننده با نازلترین قیمت ممکن در کل بازار کشور.

بازاریابی نوین

سبک نوین بازاریابی هوشمند به واسطه انجام مطالعات دقیق و تخصصی گزارشات ثبت شده سیستم فروشگاهی ، در اختیار شما قرار خواهد گرفت که بدون شک باعث پیشرفت کل سیستم خواهد بود.

برنامه مشخص

با وجود سیستم های پیشرفته در ساختار این فروشگاه مجازی ، تمام فعالیت ها برنامه های اجرایی آینده ، از پیش تعین شده و برنامه ریزی شده اند و نیاز آینده و حرکت روبه جلو کاملاً مشخص خواهد بود.

عرضه الکترونیکی محصولات

اگر شما هم به عنوان یک تولیدکننده به عرضه محصولات خود به بهینه ترین شکل ممکن در یک بازار وسیع الکترونیکی ، بدون مرزهای جغرافیایی ، بدون محدودیت زمانی و به صورت کاملاً مستقیم می اندیشید؛ ما این امکان را برای شما فراهم نمودیم تا کالای شما در کنار برجسته ترین محصولات ، به مصرف کنندگان ارائه شود. هم اکنون با معرفی خود و محصولات خود در فرم الکترونیکی هوشمند ، به جمع همکاران تولید کننده ما بپیوندید.

فروشگاه اینترنتی در اختیار تولیدکنندگان

ارائه گزارشات ارزشمند

تکنولوژی منحصر به فرد بکار رفته در ساختار این فروشگاه ، حاصل تلاش شبانه روزی متخصصین برنامه نویسی و بزرگان علم حسابداری و مارکتینگ بوده و باعث به وجود آمدن یک مجموعه فوق هوشمند با امکان ثبت دقیق نوسانات بازار و روند فعالیت آن، شده است.

آنالیز و بررسی بازار هدف برای تولیدکنندگان

کنترل فروش

مدیران با تجربه و همگام با علم روز دنیا ، همواره در تلاش برای جمع آوری اطلاعات و بازخورد های اجتماعی از بازار هدف خود بوده و خواهند بود. به پاس همکاری با این فروشگاه، سیستم کنترل ویژه فروش مختص شما در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 

سیستم یکپارچه فروش

این فروشگاه اینترنتی به صورت یکپارچه و با استفاده از آخرین تکنولوژی ، طراحی و توسعه پیدا نموده است. این ویژگی به منظور ارتقاء سیستم های فروشگاهی متن باز و بکارگیری قابلیت های افزوده در کنار شخصی سازی قابلیت های آنالیزی سیستم ، مورد استفاده قرار گرفته است. در نهایت آنچه که در اختیار ما و واسطه همکاری ما خواهد بود ، یک فروشگاه تمام عیار و در دسترس مخاطبین هم به صورت وب سایت و هم نرم افزار موبایلی یکپارچه ، متمایز با سایر روش های مشابه و دارای محبوبیت و تعداد بازدید کننده قابل توجه به همراه استاندارد ها و رتبه کشوری و جهانی عالی بوده که به صورت شبانه روزی قابلیت عرضه محصولات شما و ثبت فعالیت بازار به منظور ارائه گزارشات ارزشمند به ما را خواهد داشت. یعنی علاوه بر عرضه محصولات خود در بازار گسترده و نوین و دریافت گزارشات تخصصی کامل ، در صورت نیاز می توانید از خدمات تیم تخصصی عارضه یابی و تجزیه و تحلیل در کسب و کار واحد تولیدی و یا کارخانه خود استفاده نمایید. در واقع نوعی کامفار تخصصی و شخصی سازی شده را در اختیار خواهید داشت.

فروشگاه نوین و مجازی در اختیار تولیدکنندگان

با استفاده از امکانات موجود و همکاری متقابل با یکدیگر می توانیم ، کالا های با کیفیت را به بهینه ترین و مناسب ترین قیمت در اختیار شهروندان گرامی قرار داده و در جهت ارتقاء سطح خدمات در جامعه گام برداریم.

همکاری با تولیدکنندگان در زمینه عرضه محصولات

اینجا می تواند نقطه شروع باشد...

با تکمیل فرم همکاری مخصوص تولیدکنندگان ، کالای شما در این بازار هوشمند ارائه شده و از سایر خدمات ما نیز بهره مند خواهید شد.

کارمزد متعارف

کالای شما به علاوه مالیات و عوارض قانونی ، تنها با کارمزد کم و متعارف تعاونی به شهروندان ارائه خواهد شد

عرضه هدفمند

کالای شما پس از یک دوره عرضه و مطالعات بازخورد آن ، کاملاً به صورت هدفمند به تفکیک مناطق هدف ، عرضه خواهند شد

فروش بالا

ما همیشه به کارمزد های کم و بهینه سازی ارتقاء سطح کیفی خدمات می اندیشیم که خود باعث تیراژ بالا در فروش خواهد بود

 سبد خرید