فرصت های شغلی

شرکت تعاونی توسعه فروشگاه های زنجیره ای فجر ایرانیان™ به منظور تکمیل کادر متخصص و نیروی انسانی مورد نیاز در بدنه اداری شرکت و سالن های فروش ، نیازمند همکاری با علاقه مندان همکاری در زمینه های موجود ، خواهد بود. 

فرصت های شغلی  وکتور

انعطاف پذیر ، پایدار و مطمئن...

اپراتور های فروش

در هر سالن فروش فعال ، اشخاصی مسلط به سیستم های فروشگاهی مسئولیت دریافت سفارش الکترونیکی ارائه شده از طرف تیم اپراتور دفتر مرکزی و ارجاع به انبار گردان سالن های فروش را برعهده خواهند داشت. این گروه شغلی دارای انعطاف پذیری بالا در ساعات کاری بوده و با کارمزد های بالا همراه خواهد بود. به دلیل فعالیت شبانه روزی سالن های فروش ، ۶ نوبت کاری برای این گروه شغلی در نظر گرفته شده است که در فرم هوشمند همکاری اطلاعات کامل در این باره وجود خواهد داشت.

فرصت های شغلی  اپراتور سفارشات
فرصت شغلی  انبارگردانی

انبار گردان سالن فروش

در هر سالن فروش مجازی ، یکی از کلیدی ترین مسئولیت های اجرایی متعلق به انبار گردان ها خواهد بود. این افراد مسئولیت دریافت پیش فاکتور از اپراتور سفارش ، تهیه و بسته بندی سبد خرید و تحویل آن به سامانه حمل و نقل را بر عهده خواهند داشت. این گروه شغلی به دلیل فعالیت بالا از کارمزد های قابل توجه برخوردار خواهد بود. به دلیل فعالیت شبانه روزی سالن های فروش ، ۴ نوبت کاری برای این گروه شغلی در نظر گرفته شده که در فرم هوشمند همکاری به اطلاع شما خواهد رسید.

سامانه متاباکس™

به دلیل دیده شدن در اجتماع و تماس مستقیم با کاربران فروشگاه ، این گروه شغلی برای شرکت از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و نقطه پایانی فرآیند انجام سفارشات اینترنتی به حساب می آید. اگر یک وسیله نقلیه در اختیار دارید ، این گروه شغلی به دلیل انعطاف پذیری بالا در ساعات کاری و پایداری به همراه کارمزد روزانه ، گزینه مناسبی برای پوشش دهی برخی از هزینه های شما به عنوان شغل دوم به شمار خواهد آمد. در این گروه شغلی تعداد ساعات همکاری در طول شبانه روز کاملاً در اختیار شما بوده و به تعداد سفارش هایی که به مقصد می رسانید ، کارمزد دریافت خواهید کرد.

متاباکس  سامانه داخلی ارسال سفارشات

بدنه اداری شرکت تعاونی

در زیر سردسته گروه های شغلی ایجاد شده در بدنه اداری شرکت ، قرار داده شده توجه نمایید این گروه های شغلی مربوط به دفتر مرکزی و دفاتر نمایندگی واقع در تهران بزرگ خواهد بود

گروه وب و شبکه فروشگاه

وب و شبکه

کارشناس تکنولوژی اطلاعات

تیم کنترل کیفی فروشگاه فجر ایرانیان

کنترل کیفی

کارشناس بهداشت و سلامت

گروه حسابداری فروشگاه

حسابداری

کارشناس حسابداری

اپراتور فروش

پشتیبانی مرکزی

کارشناس روابط عمومی

هم اکنون اگر علاقه مند همکاری و قرار گرفتن در جمع متخصصین ما هستید ، این فرم را تکمیل و مدارک خود را از همین طریق برای ما ارسال نمایید.