همکاری با ما

این شرکت تعاونی به منظور توسعه اهداف خود ، نیازمند همکاری های گسترده در زمینه های مختلف با واجدین شرایط و علاقه مندان طرح توسعه فروشگاه های هوشمند خواهد بود. از همین رو ، زمینه های همکاری در راستای توسعه اهداف شرکت تعاونی ، مشخص و دسته بندی شده و بخش های مختلف آن به تفکیک در این قسمت قرار گرفته اند.  

فرصت های شغلی

این شرکت به منظور تکمیل نیروی انسانی در بدنه اداری شرکت و سالن های ویژه فروش خود در سطح کشور ، نیازمند همکاری با دانش آموختگان علاقه مند به همکاری در گروه های شغلی ایجاد شده و قرار داده شده در این بخش ، می باشد.

اعطای نمایندگی

به منظور توسعه و ایجاد شعب این فروشگاه به هر دو صورت مجازی و فیزیکی در سایر استان ها و شهرهای کشور ، این شرکت نمایندگی فروش خود را به افراد دارای امکانت و صلاحیت های لازم در تمام مناطق کشور ، اعطا خواهد نمود. اگر علاقه مند به همکاری در این زمینه هستید ، این قسمت در اختیار شما خواهد بود.

همکاری با تولیدکنندگان

این فروشگاه با بکارگیری آخرین روش های مارکتینگ بازاری وسیع و گسترده ، کاملاً بهینه و بدون محدودیت های مکانی و زمانی به وجود آورده است. اگر علاقه مند به عرضه کالای خود با استفاده از این روش نوین هستید، این بخش را مطالعه نمایید.

چرا سیستم های نوین و پیشرفته را انتخاب نماییم؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، زندگی بشر دستخوش تغییراتی بزرگ و اجتناب ناپذیر خواهد بود. این حرکت همواره روبه جلو ، بازگشت ناپذیر و در جهت ایجاد رفاه و سهولت در زندگی بشر قدم بر میدارد. به واسطه این پیشرفت ، شاید دیگر کمتر شاهد درگیری بشر با دغدغه های روزمره و پیش پا افتاده گذشته باشیم. در نتیجه روند زندگی بشر همواره در حال تغییر و در رابطه مستقیم با پیشرفت علم و تکنولوژی خواهد بود. در دهه اخیر شاهد رشد و توسعه تکنولوژی در زمینه های مختلف بوده که سبک زندگی ما را تحت تاثیر جدی قرار داده اند. زندگی های سنتی و قدیمی و روش هایش ، رفته رفته جای خود را به روش های نوین زندگی داده و به تاریخ خواهند پیوست. همگام شدن بشر با تکنولوژی لازمه ماندگاری رشد در تمام زمینه ها خواهد بود.

این فروشگاه مجازی نیز ، از نسل جدید تکنولوژی در زمینه مارکتینگ ایجاد و با بهینه سازی های قابل توجه و اجرا ، که در دل خود جای داده ، به صورت حتمی و اجتناب ناپذیر ، جای روش های سنتی عرضه کالا را خواهد گرفت. وجود نداشتن مرزهای جغرافیایی ، عدم وجود محدودیت زمانی و بهینه سازی هزینه های توزیع از نشانه های بارز این سیستم در هماهنگی با زندگی بشر امروزی و توانایی رشد و همه گیر شدن آن ، خواهد بود. شاید برای شما هم ، خارج شدن از منزل و درگیری با ترافیک ، از دست دادن زمان و سایر آسیب های اجتماعی موجود ، تنها برای انجام یک خرید ساده ، دیگر هیچ توجیهی نداشته باشد. با کمی تامل در این زمینه متوجه اهمیت همکاری در رابطه با این موضوع خواهید شد.

همکاران و نمایندگان رسمی شرکت تعاونی فجر ایرانیان™

fics.ir (1)