سیستم هوشمند

نرم افزار موبایلی فروشگاه مجازی فجر ایرانیان

برخی از خدمات باشگاه مشتریان

کارت اعتباری خرید

پس از عضویت در باشگاه مشتریان و کسب عنوان مشتری ستاره دار ، امکان دریافت کارت های اعتباری خرید از این فروشگاه بزرگ ، برای شما ممکن خواهد شد. یک کارت بانکی با قابلیت های فوق العاده.

قرعه کشی

پس از دریافت کارت اعتباری و فعال سازی آن نسبت به پلان اعتباری مورد نیاز ، در قرعه کشی های باشگاه مشتریان فروشگاه شرکت داده خواهید شد و اعتبار هدیه دریافت خواهید کرد.

نرم افزار موبایلی

هم وب سایت و هم نرم افزار موبایلی این فروشگاه با استفاده از HTML5 برنامه نویسی شده اند تا بتوان آنها را به صورت یکپارچه در اختیار کاربران قرار داد. هیچ فرقی نمی کند ! شما با کدام راحت تر هستید؟

ناحیه کاربری

با عضویت در این بخش یک ناحیه کاربری ساده و پایدار برای شما ایجاد خواهد شد. امکان ثبت دقیق تمام فعالیت ها تنها یکی از ویژگی های این بخش خواهد بود. این بخش به شما کمک خواهد کرد هیچ قسمتی را از قلم نیندازید!

کنترل حساب

حساب کاربری شما به صورت یکپارچه از کامپیوتر شخصی شما گرفته تا گوشی تلفن همراه هوشمند شما ، به صورت کامل و دایم در دسترس خواهد بود و میتوانید از هرکجا آن را کنترل نمایید.

مرکز بازخورد

برای اولین بار در کشور ، فروشگاهی هوشمند با قابلیت ثبت و اعمال نظرات کاربران ، در قالب یک بخش ویژه و جداگانه راه اندازی شده است تا بتواند بیشترین بازدهی را برای استفاده کنندگان خود داشته باشد.

دریافت اشتراک ویژه

برای دریافت اشتراک VIP مناسب با میزان خرید روزانه خود ، وارد این بخش شوید.
تعداد محدود
نرم افزار موبایلی فروشگاه مجازی فجر ایرانیان

مرکز بازخورد

برند و یا کالای مورد علاقه شما کدام است؟

آیا از سایر بخش ها و خدمات فروشگاه رضایت دارید؟

کارت اعتباری خرید اینترنتی

با دریافت کارت اعتباری خرید می توانید به اندازه پلان اعتباری مورد نظر ، اعتبار خرید دریافت نموده و از این اعتبار در خرید های خود به صورت دایمی استفاده نمایید. کارت اعتباری ، یک کارت بانکی معتبر بوده و به نام شما در بانک عامل صندوق اعتباری شرکت ، صادر خواهد شد. این کارت همانند سایر کارت های بانکی ، دارای شماره کارت ۱۶ رقمی ، رمز اول (استفاده در دستگاه کارت خوان) ، رمز دوم و CVV2 (استفاده در درگاه پرداخت اینترنتی) و تاریخ انقضا کارت می باشد.

در حال آماده سازی زیرساخت های نهایی ، زمان تحویل:

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
کارت های اعتباری فجر ایرانیان™ آماده تحویل...
کارت اعتباری خرید فجر
 سبد خرید