بیش از یک میلیون بازدیدکننده در آستانه آغاز فعالیت رسمی فروشگاه

شرکت تعاونی توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای فجر ایرانیان™ ، در سال ۱۳۹۵ اقدام به طراحی و ایجاد زیرساخت های لازم جهت فعالیت یک فروشگاه اینترنتی تمام عیار نمود و پس از یک سال با بکارگیری بروز ترین دانش در زمینه طراحی وب و مارکتینگ دیجیتالی ، موفق به رساندن این پروژه بزرگ به مرحله اجرایی گردید. این پروژه بلافاصله با پایان فاز طراحی و ساخت وارد فاز فعالیت آزمایشی شد و از سال ۱۳۹۷ تا اواسط سال ۱۳۹۹ به صورت آزمایشی فعالیت نمود تا با استفاده از تجربه بدست آمده در دوران فعالیت آزمایشی ، تمامی ایرادات احتمالی مراحل اجرایی برطرف گشته و تجارب لازم به جهت فعالیت رسمی به صورت داده و دیتا معتبر ، در پایگاه اصلی داده فروشگاه ذخیره گردد و در زمان مناسب مورد استفاده قرار بگیرد.

این فروشگاه اینترنتی و سوپر مارکت آنلاین شبانه روزی ، هم اکنون در آستانه آغاز فعالیت رسمی خود قرار دارد و کارشناسان بخشهای مختلف فعالیت فروشگاه ، در حال انجام آخرین اقدامات و بروز رسانی های لازم در جهت آغاز خدمات رسانی بخشهای ویژه خود هستند و قرار است آغاز فعالیت رسمی فروشگاه به زودی با یک جشن بزرگ همراه باشد. جشنی بزرگ برای قدردانی از شما کاربران گرامی که در دوره فعالیت آزمایشی کنار ما بودید و ما را همراهی نمودید و برای تمام کاربران عزیزی که قرار است در آینده همراه ما باشند. لازم به ذکر است این جشن با جوایز و تخفیف‌های فراوان همراه خواهد بود و اطلاع رسانی های ویژه آن برای کاربران فعلی باشگاه مشتریان ، از طریق پست الکترونیکی و سامانه پیامکی انجام خواهد شد.

خرید اینترنتی بهینه2

جوایز ویژه برای کاربران ویژه

و اما در این آغاز شگفت انگیز ما بیش از هر زمان دیگری قدر دان کاربران قدیمی فروشگاه هستیم و برای عزیزانی که تا قبل از پایان فعالیت آزمایشی فروشگاه در باشگاه مشتریان فروشگاه عضو شده باشند ، هدایای ارزشمند و تخفیف های ویژه در نظر گرفته‌ایم تا بدین وسیله گوشه‌ای از توجه و محبت شما عزیزان را جبران کرده باشیم. شما کاربران قدیمی باشگاه مشتریان فروشگاه اینترنتی و سوپر مارکت آنلاین فجر ایرانیان™ ، تنها یک روز قبل از آغاز فعالیت رسمی فروشگاه اینترنتی ، از طریق سامانه پیامکی روابط عمومی فروشگاه کدهای تخفیف ویژه و لینک جوایز ارزنده خود را دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است این هدایا و تخفیف‌ها ، مازاد بر تخفیف‌های عادی افتتاحیه بوده و شما کاربران گرامی می‌توانید از این تخفیف‌ها در کنار تخفیف‌های عادی استفاده نمایید. همچنین این تخفیف‌ها بر خلاف تخفیف‌های عادی افتتاحیه ، فاقد مهلت استفاده بوده و شما کاربران وفادار به فروشگاه و باشگاه مشتریان آن می‌توانید هر زمان که لازم بود از این تخفیف‌ها استفاده نمایید…

onlineshopping

ارزشمند ترین دارایی ما ، شما هستید

بدون شک ، ارزشمند ترین دارایی هر کسب و کاری مخاطبین ، کاربران و استفاده گران از خدمات آن کسب و کار خواهند بود و بدون حضور گرم شما عزیزان ، هیچ وقت به این توان اجرایی فکر هم نمی‌کردیم. امروز و در در زمان درج این اعلان با وجود شما کاربران گرامی به یک خانواده بزرگ تبدیل شده‌ایم و از اینکه در این مدت کوتاه فعالیت آزمایشی فروشگاه به بیش از ۱،۰۰۰،۰۰۰ بازدیدکننده و کاربر فعال رسیده‌ایم ، بسیار خوشحال و خرسند بوده و این موضوع بدون شک انگیزه و انرژی آغاز یک فعالیت رسمی شگفت انگیز را در اختیار تیم ما قرار داده است و باید به نمایندگی از تمام اعضای اجرایی این فروشگاه اینترنتی ، قدر دان شما عزیزان باشیم و امیدوار هستیم با خدمات فوق حرفه‌ای و کارآمدی که در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم ، بتوانیم این لطف بزرگ شما را تا حدودی جبران نماییم.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *