جشنواره پاییز 98

آغاز جشنواره تخفیف های پاییزه در فروشگاه اینترنتی فجر ایرانیان™

یکی از قابلیت های مهم این فروشگاه هوشمند اینترنتی ، ارائه و توزیع محصولات با نازلترین قیمت ممکن در کل بازار کشور خواهد بود. یعنی تمامی کالاهای موجود در این فروشگاه اینترنتی ، دارای قیمت های بسیار نازل و یا حداقل دارای قیمت های پایینتر به نسبت سایر فروشگاه های فیزیکی و مجازی دیگر خواهد بود و این قابلیت به واسطه بهینه سازی های صورت گرفته در زمینه کاهش هزینه های توزیع ، ممکن گشته است و قیمت های محصولات بیانگر این موضوع خواهند بود. علاوه بر این ، عرضه و توزیع فصلی محصولات در این فروشگاه اینترنتی ، باعث شده تا بار دیگر امکان تنزیل قیمت تمام شده محصولات فراهم گردد که ما برای این قابلیت افزوده ، نام جشنواره های فصلی را برگزیدیم. به واسطه این قابلیت ، تخفیف های ویژه و البته مازاد بر تخفیف های عادی فروشگاه با شروع هر فصل به کالاهای مربوط به همان فصل اعمال شده و کاربران و اعضای باشگاه مشتریان این فروشگاه ، می توانند از این قابلیت در هر فصلی از سال ، بهره مند گردند.

هم اکنون نیز با پایان فصل تابستان و آغاز فصل زیبای پاییز ، جشنواره تخفیف های ویژه با عنوان جشنواره پاییزه سال ۹۸ آغاز خواهد شد و شما کاربران گرامی می توانید در ثبت سفارش های خود ، از تخفیف های ویژه این جشنواره استفاده نمایید و کالای مورد نیاز خود را ارزانتر از همه جا و با بیشترین سرعت در هر لحظه از شبانه روز ، درب منزل خود تحویل بگیرید. لازم به ذکر است تخفیف های اعمال شده بر محصولات فروشگاه به واسطه آغاز جشنواره پاییزه ، به صورت متغیر و از بین ۵ تا ۲۰ درصد تخفیف کلی محصولات بوده و این تخفیف ها از ابتدا تا انتهای فصل به صورت شناور و متغیر بر قیمت نهایی محصولات اثرگذار خواهند بود.

قابلیت های افزوده سیستم های ارسال سفارشات

در تمامی جشنواره های فصلی علاوه بر اعمال تخفیف های شگفت انگیز بر محصولات فروشگاه ، به منظور احترام بر حقوق مصرف کنندگان هزینه ارسال سفارشات نیز مورد بازبینی و بازنگری قرار گرفته و همراه بازه زمانی جشنواره ، هزینه ارسال سفارشات نیز تا حد ممکن کاهش پیدا می نماید. البته این موضوع بیشتر مربوط به سامانه اشتراکی ارسال سفارشات با عنوان سامانه متاباکس™ خواهد بود. زیرا این سامانه متعلق به خود فروشگاه اینترنتی فجر ایرانیان™ بوده و با سیستم های هوشمند فروش این فروشگاه به صورت یکپارچه عمل می نماید؛ از همین رو امکان بهینه سازی هزینه های توزیع و حمل و نقل سفارشات برای ما مقدور بوده و همچنین کنترل هزینه های ارسال برای فروشگاه امکانپذیر می باشد. در رابطه با روش ارسال آزاد سفارشات ، این قابلیت کمتر صدق می نماید و فروشگاه کنترل کمتری نسبت به فعالیت این روش ارسالی خواهد داشت.

تخفیف های پاییزه 98

مرکز بازخورد هوشمند فروشگاه

این فروشگاه فوق هوشمند اینترنتی به منظور ایجاد ارتباط مستقیم و پایدار با مخاطبین و کاربران خود ، بخش ویژه مرکز بازخورد هوشمند فروشگاه را راه اندازی نموده است. در این بخش کاربران با قابلیت های منحصر به فرد روبرو خواهند شد. از امکان ارزیابی بخش های مختلف فروشگاه گرفته تا امکان ثبت بازخورد و معرفی محصولات مورد نیاز کاربران در این بخش به وسیله فرم های هوشمند امکانپذیر شده است. این بخش همواره بیشترین کمک را به ما در جهت افزایش سطح کیفی و بهبود خدمات می نماید و البته باید گفت که در اصل این شما هستید که قابلیت های مورد نیاز خود را در این بخش به ما معرفی می نمایید. کارشناسان این بخش با اطلاعاتی که از ثبت بازخوردهای ارزشمند شما به دست می آورند ، قادر هستند تا در بروز رسانی های مداوم فروشگاه تغییرات مورد نیاز شما را اعمال نموده ویا کالاهای مورد نیاز شما را به سالن های فروش مجازی این فروشگاه اینترنتی ، اضافه نمایند. همچنین از شما کاربران گرامی برای راهنمایی ما در این بخش ، تشکر می نماییم و منتظر ثبت بازخوردهای ارزشمند شما مرتبط با موضوع این مقاله در بخش مرکز بازخورد هوشمند فروشگاه ، خواهیم بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 2 =

 سبد خرید