لوگو متاباکس


ارسال سفارشات ثبت شده در این فروشگاه به صورت اکسپرس و ارزان

هایپر مارکت اینترنتی فجر ایرانیان™ با استفاده از آخرین متد و تکنولوژی های علم دیجیتال مارکتینگ و بهینه سازی در روش های توزیع کالا ، قصد بر بالا بردن کیفیت خدمات و پایین آوردن هزینه های توزیع به منظور خدمات رسانی به کاربران خود در مناطق تحت پوشش خواهد داشت و تا به امروز موفقیت های قابل توجهی در این زمینه بدست آورده است. سیستم داخلی به وجود آمده به عنوان متاباکس™ یکی از روش های اختصاصی این فروشگاه به منظور پایین آوردن هزینه حمل و نقل و بالا بردن سرعت آن ، طراحی و اجرا گردیده است.

این ارگان با فعالیت شبانه روزی وظیفه ارسال سفارشات ثبت شده به آدرس صورت حساب کاربران را بر عهده خواهد داشت. استفاده از این سیستم برای کاربران کاملا ً ساده ، ارزان و بهینه بوده و این ارگان با استفاده از عمل کرد اشتراکی ، زمان انتظار دریافت سفارش برای کاربران را تا کمتر از یک ساعت ممکن ساخته است. دلیل دریافت عنوان سریعترین ارگان حمل و نقل کشور ، برای سامانه متاباکس™ از طرف نهادهای مسئول نیز همین است. این سیستم در دو شیفت روزانه و شبانه فعالیت نموده که ساعات مشخص شده برای این دو شیفت از ۷ صبح تا ۸ شب و از ۸ شب تا ۷ صبح در نظر گرفته شده است. یعنی این سیستم در این دو شیفت که دارای قیمت های متفاوتی نیز خواهند بود ، سبد خرید کاربران را با کمترین هزینه ممکن به دست کاربران خواهند رساند.

 

سامانه داخلی ارسال سفارشات متاباکس™

توجه!

در انتخاب ساعات فعالیت سامانه متاباکس™ هنگام ثبت سفارش دقت نمایید ، سفارشات شما در کمتر از یک ساعت در هر دو روش روزانه و شبانه به دست شما خواهد رسید ولی می باید در زمان ثبت سفارشات ، روش حمل و نقلی که در بازه زمانی ثبت سفارش شما قرار داشته و یا زمانی را که مایل به دریافت سفارش هستید را به درستی انتخاب نمایید؛ یعنی اگر به صورت مثال در (ساعت ۱ بامداد) سفارش خود را ثبت و تمایل به دریافت سبد خود در کمتر از یک ساعت یعنی (قبل از ۲ بامداد) ، را خواهید داشت باید گزینه متاباکس (شبانه) را انتخاب نمایید در غیر این صورت و در صورت انتخاب متاباکس (روزانه) سفارش ثبت شده شما ، در (ساعت ۷ صبح) ارسال و تا قبل از (ساعت ۸ صبح) به دست شما خواهد رسید!

در نهایت این سیستم به منظور افزایش سطح رضایت کاربران از خدمات این فروشگاه اینترنتی ، ایجاد و در اختیار کاربران فروشگاه قرار داده شده و بخش ویژه ارزیابی این خدمات در مرکز بازخورد باشگاه مشتریان ایجاد شده تا کاربران بتوانند به آسانی نظرات خود را در باره این سیستم بیان نمایند و با ارزیابی این بخش ، به تکامل آن سرعت بخشند. اگر از خدمات سامانه متاباکس™ استفاده نموده اید ، با مراجعه به بخش مرکز بازخورد به نحوه عملکرد سیستم ، نحوه برخورد مامور ارسال و … رای داده و یا پیشنهاد و انتقادات ارزشند خود را بیان نمایید.


 

 

هایپرمارکت اینترنتی فجر ایرانیان™


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *